Hizmetler ve Servisler

Softalica, güvenli ve hızlı yazılım sunarak zamanında ve sorunsuz işlerle sizi memnun etmeyi amaçlayan bir yazılım hizmetleri firmasıdır. Zamandan ve paradan tasarruf etmenin anahtarı burada!

Web Tasarım & Website

Forum, Haber, Kurumsal Siteler başta olmak üzere her türden isteğe özel web site yazılımlarıyla hizmetinizdeyiz. Bütçenize en uygun fiyat garantisi ile yanınızdayız.

E-Ticaret Sitesi

Düzgün uygulanan, uygun şekilde yönetilen ve izlenen e-ticaret teknolojisi, büyümede önemli kazanımlar sağlayabilir. İşletmenizi büyütmeye başlayın.

Uygulama Geliştirme

Dilediğiniz sisteme özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulama senaryolarını sizin için bitirelim. Size sadece kullanmak ve arkanıza yaslanmak kalsın.

SEO & Optimizasyon

Web sitenizin arama motorları üzerindeki varlığını iyileştirerek müşterilerinize daha yakın olmanızı sağlıyoruz. İşinizde her zaman daha önde olun!

Kod Optimizasyonu

Sisteminizin kodunu yeniden inşa edelim. Daha iyi ve hızlı çalışan yazılım optimizasyonuyla yüksek verim alma zamanı. Hızlı sistemlerle kâr edin.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ile ilgili olarak hazırlanıp yayınlanacak olan içerik ve görsellerin planlaması, organizasyonu gibi tüm aşamalarını yönetelim.

*Başlayan fiyatlarla: yazılım fiyatları, Tüm Yazılım Hizmetlerimizin başlangıç fiyatlarıdır. İsteğiniz özellikler, modüller ve eklemelerinize göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Size uygun yazılım hizmeti bulamadınız mı?

Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin ve detaylı sorularınızı sorun.