Ödüller ve Görüşler

Softalica, yazılım ve teknoloji sektöründe sürekli olarak gelişimiyle tanınmaktadır.

Öne çıkan taraf

Alabileceğimiz en iyi ödül müşterilerimizin ve personelimizin sadakatidir.

Expertise 2022

IT Servis Ekibi

google@2x 1

Google

Google Geliştirici

forbes2022

Forbes

Forbes Üye Konseyi

clutch top1000

Clutch 1000/2022

En iyi 1000 Şirket

Görüşleriniz

Buradaki görüşlerin hepsi gerçektir; web sunucusunun sağlığı için yüzlerce görüş arasından sadece 5 tanesi seçilmiştir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bahadır Yüce
The Media Ajans
Read More
Bir çok web sitemizi ve yazılım işlerimizi Softalica'ya yaptırdık ve hepsinden memnunuz. Profesyonelliğin yanı sıra destek ve yanıt sürelerinin hızından çok memnunum. İlk tanışmamızdan bu yana uzun zaman geçti hala desteklerini esirgemeden özenle çalışırlar. Kesinlikle öneririm.
Enver Soydemir
Biyoloji Uzmanı
Read More
Projemizin Portal Sitesi ve Mobil uygulamasını yaptırdık. Kendisinden çok memnunuz. Hız ve optimize konusunda hiç sıkıntı yaşamamakla birlikte, hala Softalica ile çalışıyoruz. Devam eden E-ticaret projemiz ise tıkır tıkır işliyor. Uzmanlık ve deneyim anlamında kesinlikle öneririm. Daha çok projelere ilerleyeceğiz.
Gamze Kutlu
Yazılım Öğrencisi
Read More
Yazılım projemiz tamamen hüsrandı. Optimize ve çalışmayan kodlarla doluydu. Projemizi Softalica'ya anlattık ve yıkıntıyı teslim ettik. Sadece 3 gün içinde bize geri verdiği, hayalimizin sûret bulmuş haliydi. Kendisine çok teşekkür ederim. Rüya tasarımcıları desek yalan olmaz! Tekrar teşekkür ederiz.
Sabri Yoldaş
SA&SA GRUP
Read More
Fabrikamızın tüm internet altyapısı, ekosistemi, muhasebe yazılımı, stok sayımı, üretim takibi ve güvenlik teknolojilerinden sunucu yazılımına kadar Softalica'ya yaptırdık. Çalışanlarımızın işlerinin kolaylığından tutun kırtasiye maaliyetlerine kadar kâr elde ettik. Teşekkür ederiz.
Mehmet Sıvacı
Kırtasiye Sahibi
Read More
E-Ticaret projemiz için uygun ve performanslı yazılımcı arayışındaydık. Bütçemiz el verdiği kadar diyerek iletişime geçtik. O bütçeye kimsenin hayrına sunmayacağı nitelikte proje ile karşımıza çıktılar. Aradan 2 sene geçti ve hala birlikte çalışıyoruz. Kendilerini çok seviyorum ve tabi ki öneririm.
Previous
Next