Endüstri Uzmanlığımız

Softalica her sektörden işletmelere Bilişim ve Teknoloji (Yazılım) çözümleriyle yardımcı olmuştur.

Sektörünüz için yazılım.

Softalica, güvenli ve hızlı yazılım, zamanında iş ve sizi mutlu etmek tek hedefi olan yazılım ofisidir. Zamandan ve paradan tasarruf etmenin anahtarı bu sayfada. Altta bulunan hizmetlerimizden size uygun olanı seçiniz.

Softalica Yazılım, çeşitli sektörlerdeki işletmelerin BT ihtiyaçlarına hizmet veren 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Deneyimimiz, sektörünüzün özelliklerini anlamamıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir BT stratejisi geliştirmemize olanak sağlar. Softalica olarak, kuruluşunuzu ve faaliyet gösterdiğiniz pazarı doğru bir şekilde anlamak için gereken benzersiz, sektöre özel deneyimi bir araya getirmek için çok çalıştık.

Sanayi & İmalat

İster sunucu bakımı isteyin, ister güvenlik. İsterseniz de ERP. Softalica her konuda size özel çözüm bulabilecektir.

Lojistik & Taşımacılık

İşletmeniz için her türlü yazılı size sunuyoruz. Bu araçlarınız takip etmeden haberleşme teknolojisine kadar uzayabilir.

Sağlık Sektörü

Bölgenin ve işinin en iyisi olan Softalica ile çalışarak, rekabetçi pazarınızda avantaj ve kar sağlayın. Teknoloji sizinle.

Banka & Sigorta

Finans sektörüne anlayışla yaklaşan Softalica, Bankalar ve Sigorta şirketleri için derinlemesine güçlü çözümler sağlar.

Danışmanlar

Bilgisayar ağınız istikrarlı değil mi, sık sık kesinti, işlem yavaşlığı, tarihleri kaçırmanıza ve kayıplara mı neden olmasın. Biz sizinleyiz.

Özel Kurumlar

Ölçeklenebilir işletme çözümlerimizle, her türlü kuluş ve kuruma teknoloji yazılım hizmetlerimizi en iyi şekilde veriyoruz.

Giyim & Tekstil

Müşteriler ve üretim aşaması gibi her türlü sorununuza hızlı yanıt verecek. Saha yada alan içi çalışmalarla kar oranınızı arttıracak çözümler.

Gıda Sektörü

Geç kalmadan ürünlerinizi bitirmeniz mi gerek? Dert etmeyin tüm ülkeye kadar duyuralım yada size satış yapacağınız portal sunalım.

Medya & Ajanslar

Ağ, yayın, iletişim sorunları gibi sorunlarınızı çözmede uzman olduğumuz gibi. Haberleşme sistemlerinde de uzmanız.

Kiralama Hizmetleri

Alım, satım yada kiralama şirketiniz zarar etmesin. Müşteri potansiyelinizi ortaya çıkarabilecek her türlü deneyimi sizlere sunuyoruz.

İşletmeler

Teknoloji ve yazılım alanında ki üstün gücümüz ve uzmanlığımızla, sizlerin daha fazla büyümesinde büyük rol üstleniyoruz.

Diğer Sektörler

Her ne olursa olsun kesinlikle size uygun yazılım ve teknoloji çözümümüz vardır.

Listede kendi sektörünüzü göremediniz mi?

Bu liste kapsamlı değildir.
Eksik sektörü bize bildirin ve deneyimlerimizi sektörünüzle paylaşalım.